Aspöck

Aspöck jest wiodącym w Europie producentem prefabrykowanych systemów oświetleniowych dla pojazdów i przyczep wszelkich typów. Nasza firma od ponad 40 lat koncentruje się na spełnianiu maksymalnych wymagań dotyczących precyzji i doskonałości.

Firma Aspöck została założona w 1977 roku jako producent systemów oświetleniowych do pojazdów rolniczych. W 1996 roku zaprezentowano pierwsze lampy tylne do przyczep samochodowych. W 2007 r. Austriacka firma przejęła swojego wieloletniego głównego dostawcę - Fabrilcar z Portugalii, który został przemianowany na Aspöck Portugal.

Grupa Aspöck zatrudnia obecnie około 1400 pracowników. Nasza siedziba znajduje się w Peuerbach, gdzie obecnie pracuje 370 pracowników. Dalsze zakłady produkcyjne znajdują się w Portugalii, Polsce i Brazylii. Ponadto nasze przedstawicielstwa handlowe są dystrybuowane na całym świecie. Indywidualne i innowacyjne rozwiązania oświetleniowe dla samochodów ciężarowych i przyczep, motocykli, przyczep kempingowych, kamperów, sprzętu rolniczego i pojazdów specjalnych są wytwarzane w naszych spółkach zależnych. Od rozwoju aż po produkcję seryjną - Grupa Aspöck doradza, opracowuje, projektuje, testuje i produkuje zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Innowacyjne oświetlenie LED, ale także okablowanie i systemy wtykowe najwyższej jakości znajdują się w naszym standardowym asortymencie. Ponadto nasza światowa sieć sprzedaży i serwisu gwarantuje wysoki poziom zadowolenia klientów.