Dostawa i Płatności

Transa-M realizuje wysyłki towarów na dowolnie wskazany adres na terenie całej Polski. Korzystamy z usług wyłącznie renomowanych firm kurierskich m.in DPD. Koszt wysyłki zależny jest od wartości złożonego zamówienia oraz jego gabarytów. 

Zakupiony towar otrzymasz w terminie określonym na karcie danego produktu, liczonym od zaksięgowania środków na naszym koncie lub od chwili wybrania przez Klienta przesyłki za pobraniem. Jeżeli z różnych przyczyn termin transportu ulegnie zmianie - nasz handlowiec niezwłocznie o tym poinformuje. 

Zamówienia o wartości powyżej 500 zł brutto dostarczamy gratis. Obowiązuje to tylko przy wysyłce pod jeden adres dostawy.

Wartość zamówienia Koszt przesyłki za przedpłatą Koszt przesyłki pobraniowej Odbiór osobisty w siedzibie Transa-M
1-499,99 zł brutto 15 zł brutto 20 zł brutto 0 zł brutto
> 500 zł brutto 0 zł brutto 0 zł brutto (max. kwota pobrania 5000 zł brutto) 0 zł brutto
niestandardowe lub na zamówienie ustalane indywidualnie ustalane indywidualnie ustalane indywidualnie


Odbiór dostawy od kuriera

Szanowny Kliencie, pamiętaj, aby w obecności Kuriera sprawdzić:

1) opakowanie pod względem braku uszkodzeń 
2) rozpakować i sprawdzić czy nie jest uszkodzona zawartość przesyłki  

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń należy spisać w momencie dostawy z kurierem protokół reklamacyjny i bezzwłocznie skontaktować się z naszą firmą. Konieczne jest zachowanie listu przewozowego. Niedostosowanie się do tych zasad może spowodować, że reklamacja nie zostanie uznana. Brak protokołu szkody powoduje, że reklamacja zostaje automatycznie odrzucona. Zgłoszenie kurierowi uszkodzeń na powyższych zasadach umożliwi nam rozpatrzenie reklamacji. 

Zdarza się, że kurier nie chce otworzyć przesyłki przed pokwitowaniem odbioru. W tym przypadku radzimy podpisać odbiór, pod warunkiem, że kurier zgodzi się, by poczekać, dopóki nie sprawdzą Państwo przesyłki.

 

Odbiór osobisty

Klientów zainteresowanych osobistym odbiorem zakupionych towarów zapraszamy do naszego sklepu firmowego w Pszczynie przy ulicy Bratnia 3 od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 17:00, a w soboty od 7:00 do 14:00.

UWAGA! Odbiór osobisty jest możliwy tylko i wyłącznie po uprzednim potwierdzeniu (telefonicznym lub mailowym) dostępności towaru w naszym sklepie firmowym..

 

Płatności

Transa-M Sp. z o.o.
ul. Bratnia 3
43-200 Pszczyna

08 1020 2528 0000 0302 0601 9782


Napisz

Zadzwoń