AL-KO

Alko technika synonimem bezpieczeństwa...

​Nie przez przypadek nazwa AL-KO technika pojazdowa jest synonimem bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dokładamy wszelkich starań by zapewnić najwyższe bezpieczeństwo i komfort jazdy. Dotyczy to zarówno kamperów, przyczep kempingowych, jak i przyczep użytkowych. Nasza profesjonalna oferta nie ogranicza się do kamperów i przyczep. Dopracowane konstrukcje lekkich podwozi, części i akcesoria przyczep oraz indywidualne wyposażenie gwarantuje bezpieczną podróż i radość z jazdy. Nasze wysokiej klasy rozwiązania zapewniają najwyższą ergonomię oraz bezpieczeństwo transportu. Dotyczy to kamperów, pojazdów użytkowych oraz przyczep kempingowych i przyczep użytkowych. Jesteśmy światowej klasy producentem osi do przyczep lekkich. „We Carry What Matters“: przyczepy do przewozu łodzi, zwierząt, samochodów, maszyn budowlanych, pojazdy dostawcze i wiele innych. Możesz powierzyć nam swój ładunek. Dostarczamy komponenty i wyposażenie dodatkowe. To idealna baza dla działalności naszych Klientów.

Kochamy jakość! Żyjemy jakością!

Posiadamy odpowiednie rozwiązanie niemal do wszystkich wymagań transportowych w naszym segmencie działania. Podział naszych produktów na „Basic”, „Plus” i „Premium” zapewnia każdemu Klientowi możliwość uzyskania odpowiedniego rozwiązania AL-KO dostosowanego do jego indywidualnych wymagań. AL-KO technika pojazdowa to połączenie bezpieczeństwa i jakości: od produktu do dostawy! Dzięki naszym silnym markom jesteśmy jednym z kreatorów mobilnej przyszłości.            

Jesteśmy tam, gdzie są nasi Klienci

Nasza sieć ponad 30 zakładów produkcyjnych i biur sprzedaży oraz ok. 1000 stacji serwisowych na całym świecie gwarantuje stałą obecność i kontakt osobisty. Nasza przemyślana sieć logistyczna na całym świecie optymalizuje przepływy towarów i gwarantują globalną obecność „dokładnie na czas”.

Wszędzie zagwarantowana jest jakość i serwis AL-KO. Na nas można polegać.