WAŚ

Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J. specjalizuje się w produkcji lamp i urządzeń odblaskowych stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym. Na rynku funkcjonuje od 1979 roku, nieustannie dbając o rozwój oferty i procesów produkcyjnych. Producent korzysta z najnowocześniejszych w branży technologii, dzięki czemu może oferować najwyższej klasy rozwiązania w zakresie oświetlenia samochodowego. Innowacyjność łączy z troską o środowisko, a otwartość na nowe trendy z wnikliwą analizą potrzeb Klientów.

Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Godzikowice koło Oławy, w najszybciej rozwijającym się subregionie Dolnego Śląska. To tutaj doświadczony i stale doskonalący się zespół firmy WAŚ pracuje nad wyrobami, które od lat są doceniane również na zagranicznych rynkach. Lampy eksportuje do niemal wszystkich krajów świata.

Potwierdzeniem wysokich standardów stosowanych w naszej firmie jest certyfikat Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001 w zakresie projektowania, produkcji i sprzedaży lamp samochodowych, urządzeń odblaskowych i innych wyrobów z tworzyw sztucznych oraz certyfikat Zarządzania Środowiskowego zgodny z normą ISO 14001.

O innowacyjności i konkurencyjności produktów WAŚ świadczą liczne przyznane nam nagrody i wyróżnienia, jak szesnaście złotych medali na Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych i Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu, czy najnowsze nagrody: Firma 25-lecia III RP i Złoty Medal 2015 Wybór Konsumenta.

 

Brak wyników