HELLA

HELLA to notowana na giełdzie rodzinna firma o globalnym zasięgu i ponad 100-letniej historii. HELLA wytwarza komponenty oraz systemy z dziedziny techniki oś­wie­tle­nio­wej oraz elektroniki dla przemysłu motoryzacyjnego, dysponując przy tym jedną z naj­więk­szych na świe­cie or­gani­zacją sprze­dażo­wą na rynku części za­mien­nych i ak­ce­so­riów.

Asortyment HELLA dla przyczep kempingowych i samochodów kempingowych obejmuje szeroki wybór różnych rozwiązań oświetleniowych i elektronicznych dla niemal każdego typu. Do grupy produktowej zaliczamy nie tylko oświetlenie przednie i tylne, ale także produkty, które oświetlają boki pojazdu i wnętrze, a także światła LED do jazdy dziennej.
W segmencie elektroniki HELLA oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania energią, takie jak inteligentny czujnik akumulatora, a także produkty i komponenty układu napędowego takie jak czujniki kąta skrętu. Dodatkowe produkty elektroniczne np przełączniki modułów uzupełniają portfolio HELLA w tym obszarze zastosowania.
Producent utrzymuje standardy jakości dla wszystkich produktów i wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie.