Sinclair

Klimatyzatory ze znakiem Sinclair pierwszy raz pojawiły się na rynku w 2002 roku. Ich produkcja podobnie jak zdecydowana większość wyrobów tej branży odbywa się w jednej z azjatyckich fabryk specjalizujących się w tego typu urządzeniach.

Centrala Sinclair Corporation mieści się w Londynie, natomiast główne magazyny w czeskim Brnie, gdzie łączna powierzchnia magazynowa Sinclaira wynosi ok 9.000 m2.

W chwili obecnej klimatyzatory z logo Sinclair można spotkać w trzydziestu pięciu krajach z czego w dwudziestu sześciu krajach Europy znajdują się zorganizowane struktury sprzedaży i wsparcia technicznego.

W stałej ofercie magazynowej Sinclaira znajduje się prawie 200 pozycji dostępnych od ręki. Producent dostarcza również swoje produkty do branży karawaningowej. Klimatyzatory dachowe Sinclair to obecnie jedne z najpopularniejszych urządzeń w Polsce w gamie produktów średniej klasy. Dzięki atrakcyjnej cenie, wysokiej mocy, funkcji grzania oraz panelu sterowania WIFI modele Sinclaira są chętnie montowane do kamperów i przyczep kempingowych z rynku wtórnego.