Jokon

Nowoczesne światła nadają pojazdom charakterystyczny i innowacyjny charakter. Jednocześnie ich perfekcyjna jakość i funkcja zapewniają optymalne bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

JOKON od wielu dziesięcioleci spełnia ten wysoki standard dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego: od początkowego pomysłu i rozwoju, po produkcję i dostawę części zamiennych, JOKON jest elastycznym i niezawodnym partnerem.

W szczególności producenci autobusów, ciężarówek, przyczep kempingowych i kamperów, wózków widłowych, przyczep, maszyn rolniczych, pojazdów budowlanych, pojazdów szynowych i platform na rowery doceniają elastyczność i innowacyjność JOKON

Trzy lokalizacje w Niemczech, Francji i Anglii kształtują międzynarodowy charakter firmy. Wyspecjalizowane zespoły wykorzystują najnowocześniejsze wsparcie CAD w celu opracowania atrakcyjnych produktów zgodnie ze specyfikacjami klientów. Doświadczeni doradcy klienta towarzyszą dostosowaniom koncepcyjnym i zapewniają optymalne procesy w kolejnych seriach dostaw.

JOKON produkuje zgodnie z normami IATF 16949: 2016 za pomocą najnowocześniejszych urządzeń produkcyjnych na prawie 10 000 metrów kwadratowych.